stef.log

Flock pl – zmiany

Nie tak dawno, Hubert pisał o przyjęciu Katarzyny Stawarz do zespołu Aviary.pl a już dzisiaj jest okazja, aby napisać o niej ponownie parę słów.

Od tego czasu, Kasia pracowała przy różnych projektach zespołu koncentrując się jednak w dalszym ciągu (tak jak przed przyjęciem do zespołu) na Flocku; pomijając teoretyczne rozdziały pracy na kontrolę jakości, tłumaczenie, testowanie i tym podobne, niemalże samodzielnie tłumaczyła i utrzymywała w nienagannej formie wersję rozwojową programu, z której w najbliższym czasie zostanie stworzony Flock 2.0 (bazujący na Firefoksie 3).

Uznaliśmy, że jest to bardzo dobry moment, aby przeprowadzić zmiany w naszym zespole, mające na celu odzwierciedlić rzeczywiste zaangażowanie poszczególnych osób w ten projekt. W związku z tym, Katarzyna Stawarz została kierowniczką projektu Flock, przyjmując odpowiedzialność za całokształt jak i poszczególne decyzje odnośnie lokalizacji tego programu. Tym samym, w najbliższym czasie będziemy zapewne poszukiwali osób zainteresowanych pomocą przy kontroli jakości – jednak o tym będzie oddzielne ogłoszenie.

Gratulacje i powodzenia!

Ostatnia aktualizacja: https://www.splewako.com/log/flock-pl-zmiany